Konkurs nr 1/MPK/POWER/3.3/2016 na Międzynarodowe Programy Kształcenia07.06.2016 08:46

Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, jako Instytucja Pośrednicząca dla Osi III Szkolnictwo wyższe dla gospodarki i rozwoju Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020  ogłasza w ramach Działania 3.3 Umiędzynarodowienie polskiego szkolnictwa wyższego PO WER Konkurs nr 1/MPK/POWER/3.3/2016 na Międzynarodowe Programy Kształcenia dotyczący poprawy dostępności międzynarodowych programów kształcenia dla osób uczestniczących w edukacji na poziomie wyższym z Polski oraz dla cudzoziemców.

Wnioski w ramach konkursu będą przyjmowane: od dnia 27 czerwca 2016 r. do dnia 29 lipca 2016 r.

Wnioski składa się:

 na obowiązującym formularzu w formie elektronicznej za pośrednictwem Systemu Obsługi Wniosków Aplikacyjnych SOWA1

oraz

 w formie papierowej wydrukowanej z systemu SOWA, opatrzonej podpisem osoby uprawnionej/osób uprawionych do złożenia wniosku. Wnioski w formie papierowej można dostarczać:

 osobiście (od poniedziałku do piątku w godzinach pracy IOK, tj. od 8:15 do 16:15), w siedzibie IOK, ul. Nowogrodzka 47a, 00-695 Warszawa – w kancelarii NCBR lub w sekretariacie DRK,

 przesyłką kurierską,

 pocztą.

Wiecej informacji w załacznikach.