Success Story (Historia Sukcesu) absolwenta Uniwersytetu Rzeszowskiego25.02.2013 09:12

Szanowni Państwo,

Zwracam się z uprzejmą prośbą  o włączenie się w tworzenie nowej idei promocyjnej Uniwersytetu Rzeszowskiego pn.  Success Story absolwenta Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Success Story (na przykładzie uczelni) – jest to przedstawienie sylwetki absolwenta UR, który osiągnął sukces w dowolnej dziedzinie życia, np. w biznesie, nauce, polityce, sporcie, itp.

Sylwetka zaproponowanego przez Państwa absolwenta zamieszczona zostanie na stronie www.ur.edu.pl (nowej domenie UR) oraz w materiałach promocyjnych Uczelni.

Success Story absolwenta Uniwersytetu Rzeszowskiego powinno zawierać:

• krótką prezentację sylwetki absolwenta:
    • plany, zamierzenia,
    • osiągnięcia, dokonania,
    • piastowane obecnie stanowisko,
    • jak, dzięki Uniwersytetowi Rzeszowskiemu, rozwinęła się jego kariera ?
    • dlaczego wybrał Uniwersytet Rzeszowski oraz jak wspomina okres studiów ?
  • zdjęcie absolwenta,
  • cytat, motto życiowe lub idea, według której absolwent postępuje.

Celem programu jest chęć pokazania przyszłym kandydatom, że na Uniwersytecie Rzeszowskim można zdobyć solidne wykształcenie, łączące fachową wiedzę teoretyczną z wiedzą praktyczną. Pozwoli to podczas studiów zaplanować przyszłą karierę zawodową i odnieść sukces.

Jest to wyjątkowa możliwość promocji Uczelni oraz zachęcenia kandydatów do studiowania na Uniwersytecie Rzeszowskim.

W związku z powyższym uprzejmie proszę o przesłanie Państwa propozycji na adres:

Rzecznik Prasowy Uniwersytetu Rzeszowskiego
Grzegorz Kolasiński

grzegorzkolasinski@univ.rzeszow.pl
tel. 017 872-10-87
mob. 504-041-528

Z każdą ze wskazanych osób skontaktujemy się indywidualnie. Po uzyskaniu zgody na współpracę w ramach programu Success Story absolwenta Uniwersytetu Rzeszowskiego, zostanie opracowana jej sylwetka.

Zachęcamy do współtworzenia Success Story absolwenta UR.