Program edukacyjny "Bankowość. Finanse. Samorząd – Wiedza on-line"04.03.2013 10:59

Z przyjemnością informujemy, że Uniwersytet Rzeszowski bierze udział w programie Związku Banków Polskich pt. "Wiedza on-line". ZBP bezpłatnie udostępnia wszystkim studentom i nauczycielom akademickim elektroniczne wersje wiodących pism fachowych:

• "Miesięcznik Finansowy BANK",
  • "Europejski Doradca Samorządowy",
  • "Nowoczesny Bank Spółdzielczy",
  • "Finansowanie Nieruchomości",
  • "Kurier Finansowy".

W pismach wypowiadają się uznani specjaliści ze świata biznesu, nauki i polityki gospodarczej. Pracę z tekstem ułatwiają opcje wyszukiwania, robienia notatek i drukowania.

Aby skorzystać z Programu wystarczy kliknąć TAK i zarejestrować się na stronie aleBank.pl. Otrzymuje się dostęp do:

• Aktualnych wydań (wysyłane na bieżąco, na podany e-mail)
  • Archiwum (dostępne on-line, na stronie aleBank.pl)

Zachęcamy do udziału w Programie.

Krzysztof Pietraszkiewicz
Prezes Zarządu