Tradycyjne spotkanie opłatkowe emerytów i rencistów UR05.02.2020 10:37

25 stycznia 2020 r. odbyło się 19. spotkanie opłatkowe emerytów i rencistów Uniwersytetu Rzeszowskiego. Jest nam bardzo miło, że frekwencja dopisała, co pozwala stwierdzić, że nasi niedawni współpracownicy nadal czują się częścią społeczności akademickiej naszego Uniwersytetu.

Przybyłych gości powitali przedstawiciele władz UR z JM prof. dr. hab. Sylwestrem Czopkiem na czele.

Oprawę artystyczną i wsparcie wokalne zapewnił Zespół Pieśni i Tańca Resovia Saltans.

Zdjęcia - Michał Święcicki