Wykład Przewodniczącego Rady Doskonałości Naukowej Pana Prof. dr hab. Grzegorza Węgrzyna04.02.2020 09:28

3 lutego 2020 r. w Auli "KULA" Uniwersytetu Rzeszowskiego odbył się wykład Przewodniczącego Rady Doskonałości Naukowej - prof. dra hab. Grzegorza Węgrzyna pt. "Nowe procedury nadawania stopni i tytułów naukowych oraz działanie RDN". Licznie zgromadzeni goście, przedstawiciel władz Uniwersytetu oraz pracownicy i studenci dowiedzieli się o zakresie i specyfice zmian związanych z awansem naukowym.

Zdjęcia - Michał Święcicki