8 stypendiów Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego dla studentów UR31.12.2019 08:42

Jest nam bardzo miło poinformować, że ośmioro studentów Uniwersytetu Rzeszowskiego otrzymało stypendium MNiSW za znaczące osiągnięcia w roku akademickim 2019/2020. To ważna informacja nie tylko dla społeczności akademickiej, ale również dla kandydatów, szczególnie, że wysokość stypendium Ministra została podniesiona do kwoty 17 ooo zł.

Lista stypendystów:

Żaneta Chełminiak

Magdalena Cupryś

Joanna Frączek

Karolina Ewa Mroczek

technologia żywności i żywienie człowieka

Karol Nawrot

mechatronika

Patrycja Oleś

bezpieczeństwo wewnętrzne

Grzegorz Henryk Pado

mechatronika

Karolina Przewoźnik

bezpieczeństwo wewnętrzne

Sukcesy naszych studentów cieszą i pozwalają spokojnie patrzeć w przyszłość. Jest to znak, że realizowana polityka projakościowa przynosi efekty. Jesteśmy przekonani, że w każdym kolejnym roku akademickim liczba wyróżnionych będzie rosła.

Gratulujemy stypendystom i życzymy (nie tylko im) kolejnych sukcesów w Nowym Roku.