6 Miniatur dla pracowników Uniwersytetu Rzeszowskiego05.12.2019 09:33

Koordynatorzy Dyscyplin Narodowego Centrum Nauki przedstawiają listy rankingowe działań zakwalifikowanych do finansowania w ramach konkursu MINIATURA 3 na pojedyncze działania naukowe ogłoszonego przez NCN w dniu 17 czerwca 2019 r.

6 grantów trafiło do pracowników Uniwersytetu Rzeszowskiego - gratulujemy!

pełna informacja dostępna jest pod adresem - https://www.ncn.gov.pl/konkursy/wyniki/miniatura3?fbclid=IwAR0SqKAAXqfqvbxrRzaM2JBE-f7UzwwDAicRyX526_wZyIjxJZLz3wE7UWE