Spin Day na Uniwersytecie Rzeszowskim12.11.2019 08:28

10 listopada 2019 roku w budynku A0 Uniwersytetu Rzeszowskiego został przeprowadzony Międzynarodowy Dzień Centrów i Muzeów Nauki pod nazwą Spin Day. Wydarzenie zorganizowane zostało przez Uniwersytet Rzeszowski, Stowarzyszenie ExploRes we współpracy z Fundacją Wspierania Edukacji przy Stowarzyszeniu Dolina Lotnicza.

Głównym miejscem wydarzenia była Wystawa Interaktywna Uniwersytetu Rzeszowskiego, wzbogacona o pokazy chemiczne przygotowane przez Stowarzyszanie Doliny Lotniczej.

Kolejny raz poznawanie tajemnic świata nauki zgromadziło liczne rzesze małych i całkiem dużych odkrywców.