Jesienno-zimowa edycja wystawy interaktywnej: Eksploratorium07.10.2019 07:57

Uniwersytet Rzeszowski zaprasza wszystkie zainteresowane osoby: uczniów, nauczycieli i rodziców na uroczyste rozpoczęcie wystawy interaktywnej, które odbędzie się  12.10.2019r. (sobota) o godzinie 8:45 w budynku A0 przy ul. Prof. Stanisława Pigonia 1.

Wydarzenie to poprzedzi inauguracja roku akademickiego dla studentów Małego Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Na wystawie będzie można samodzielnie sprawdzić jak działają nowe eksponaty przybliżające wiedzę z zakresu przyrody (zagadkowe życie ssaków i ptaków) oraz ekologiczne metody zagospodarowania odpadów. Będzie można samodzielnie wykonać doświadczenia z wykorzystaniem technologii rozszerzonej rzeczywistości.

Zapraszamy do inspirującego eksperymentowania.

Więcej informacji znajduje się na stronie internetowej wystawy interaktywnej: http://www2.ur.edu.pl/wystawaur/index.php/rejestracja/