Brydż sportowy w Uniwersytecie Rzeszowskim23.09.2019 08:14

Sekcja Brydża Sportowego Klubu Uczelnianego AZS Uniwersytetu Rzeszowskiego wraz z Centrum Sportu i Rekreacji UR zapraszają na pierwsze spotkanie w nowym roku akademickim 2019/2020

Spotkanie odbędzie się 30 września o godzinie 15.00 w budynku A0 Pawilon B1 sala 202 ul. Pigonia 1

Zapraszamy studentów, pracowników UR, absolwentów i sympatyków brydża sportowego.

Miło jest nam zakomunikować, że decyzją Zarządu Głównego AZS po raz pierwszy w historii Akademickich Mistrzostw Polski została nam powierzona organizacja AMP w Brydżu Sportowym. Mistrzostwa te odbędą się w semestrze letnim 2020 roku.

Zapraszamy!

Opiekun i menedżer