Gruzja - Kazbek (5033 m.n.p.m.)12.09.2019 10:59

Nauczyciele akademiccy  z Wydziału Wychowania Fizycznego Uniwersytetu Rzeszowskiego w składzie Sławomir Drozd, Maciej Brożyna, Łukasz Godek i Maciej Śliż zorganizowali wyprawę do Gruzji by zdobyć jeden ze znanych szczytów „Kazbek”, znajdujący się w górach Kaukazu.

Podróżnicy realizujący wiele projektów  związanych ze zdobywaniem najwyższych szczytów w wybranych krajach Świata  stanęli na  Kazbeku (5033 m.n.p.m.)

Wyprawa trwała 10 dni i była połączona ze zwiedzaniem i eksploracją ciągle jeszcze dzikich i nie skażonych  cywilizacją zakątków Gruzji.