Rekrutacja na Mały Uniwersytet Rzeszowski na rok akademicki 2019/2003.09.2019 13:00

Do rekrutacji mogą przystąpić dzieci w wieku 7 – 12 lat, tj. uczniowie klas I-VI szkół podstawowych (baza elektroniczna zezwoli na zapisanie także uczniów, którzy rozpoczęli naukę w wieku 6 lat) oraz młodzież w wieku 13 – 15 lat, tj. klasy VII-VIII szkół podstawowych.

Zapisy uczestników prowadzone będą wyłącznie przez Internet.

Formularz rejestracyjny jest aktywny na stronie internetowej MUR (http://www.mur.ur.edu.pl/rejestracja/od poniedziałku 2 września 2019 r. od godziny 8:00 do środy 18 września 2019 r. do godziny 18:00.

Studenci MUR zostaną wyłonieni w procesie losowania spośród osób, które zapisały się w bazie elektronicznej. Zajęcia będą odbywać się w trzech grupach wiekowych:

• uczniowie klas I-III szkoły podstawowej
  • uczniowie klas IV-VI szkoły podstawowej
  • uczniowie klasy VII-VIII szkoły podstawowej

Serdecznie zapraszamy na zajęcia MUR wszystkich, którzy chcą się przekonać, że nauka nie musi być nudna!