Nowy projekt Uniwersytetu Rzeszowskiego09.08.2019 11:48

9 sierpnia 2019 r. Prorektor ds. Infrastruktury i Współpracy z Gospodarką - dr hab. Józef Cebulski, prof. UR podpisał w imieniu Uniwersytetu Rzeszowskiego z Narodowym  Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, umowę o dofinansowanie projektu pod nazwą „Termomodernizacja budynku Instytutu Fizjoterapii przy ul. Marszałkowskiej 24 a w Rzeszowie”. Przedsięwzięcie będzie realizowane  do 30 czerwca 2020 r., a  całkowita wartość dofinansowania wyniesie 1 149 689,28 zł. Głównym celem projektu jest zwiększenie efektywności energetycznej budynku Uniwersytetu Rzeszowskiego przy ul. Marszałkowskiej 24a w Rzeszowie.