Pracownicy Wydziału Prawa i Administracji na gościnnych wykładach w Japonii05.07.2019 10:18

W dniach 24 czerwca – 4 lipca 2019 r. Pracownicy Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Rzeszowskiego Pan dr Jakub M. Łukasiewicz oraz Pan dr Rafał Łukasiewicz poprowadzili wykłady na prestiżowych japońskich uniwersytetach:

•          Waseda University  (Tokio),
  •         Chuo University (Tokio),
  •         Takasaki City University of Economics,
  •          Kyoto University.

Ponadto Pan dr Jakub M. Łukasiewicz oraz Pan dr Rafał Łukasiewicz uczestniczyli jako prelegenci w Seminarium NaukowymParental rights, child support and execution of child support after divorcena Uniwersytecie Waseda w Tokio.

Wykłady gościnne odbyły się na zaproszenie Pana Profesora Hajime Nishiguchiego, wieloletniego pracownika naukowego Waseda University oraz byłego sędziego Sądu Najwyższego w Tokio.