Fotografia dziennikarska promocyjna i użytkowa - studia podyplomowe19.06.2019 09:33

Instytut Nauk o Polityce zaprasza na III edycję studiów podyplomowych

Fotografia dziennikarska promocyjna i użytkowa

• Studia są adresowane do pasjonatów fotografii oraz wszystkich, którzy potrzebują profesjonalnych zdjęć w działalności zawodowej.
  • Dwa semestry nauki, 180 godzin praktycznych zajęć, w tym 102 godziny warsztatów z różnych rodzajów fotografii.
  • W programie między innymi fotografia reklamowa, dziennikarska, portretowa, fotografia architektury, krajobrazu, fotografia w usługach on-line, fotoedycja, kompozycja tekstu i fotografii, dobór sprzętu fotograficznego.
  • Tylko doświadczeni praktycy wśród prowadzących zajęcia: m.in. Tadeusz Poźniak, Waldemar Sosnowski, Aneta Gieroń, Jacek Szarek.
  • Do zapisu wystarczy dyplom studiów I stopnia.
  • Nabór trwa do 30 września, początek zajęć październik 2019.
  • Zajęcia odbywać się będą w czasie zjazdów sobotnio-niedzielnych, jeden raz w miesiącu.
  • Czesne za studia: 2 800 zł (płatne w dwóch ratach po 1400 zł), zniżka dla absolwentów i pracowników Uniwersytetu Rzeszowskiego – czesne 2 600 zł.
  • Szczegółowe informacje o studiach są dostępne na www.politologia.ur.edu.pl – zakładka studia podyplomowe.
  • Rejestracja w systemie elektronicznym https://irk.ur.edu.pl/Podyplomowe
  • Dokumenty można składać w Instytucie Nauk o Polityce Uniwersytetu Rzeszowskiego (Al. mjr. W. Kopisto 2a, 35-959 Rzeszów), w pokoju 325, od poniedziałku do piątku w godz. 7:30-14:30.

Kontakt: dr Paweł Kuca, kierownik studiów, tel. 608 04 04 39.