Niepełnosprawni sportowcy u JM Rektora18.06.2019 10:47

18 czerwca 2019 r. niepłnosprawni sportowcy z Uniwersytetu Rzeszowskiego, zdobywcy wielu medali w pływaniu spotkali się z JM prof. dr. hab. Sylwestrem Czopkiem, Rektorem Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz dr. hab. Wojciechem Walatem, Prorektorem ds. Studenckich i Kształcenia. Podczas spotkania otrzymali listy gratulacyjne za wybitne osiągnięcia sportowe oraz działanie na rzecz promocji Uniwersytetu.

Nasi wybitni zawodnicy to:

- Pan Mateusz Zięba

- Pan Dominik Dendura

W spotkaniu uczestniczyli również trenerzy i opiekunowie zawodników:

- dr Iwona Tabaczek-Bejster - Pełnomocnik Rektora ds. Osób Niepełnosprawnych,

- mgr Artur Szymański - trener

Serdecznie gratulujemy i zyczymy wielu kolejnych sukcesów!

Zdjęcie - Michał Święcicki