Zakończenie Interaktywnej wystawy Eksploratorium11.06.2019 09:54

08.06.2019r. o godzinie 8:45 odbyło się szóste zakończenie wiosennej edycji wystawy interaktywnej organizowanej przez Uniwersytetu Rzeszowskiego i Stowarzyszenie Upowszechniana Wiedzy Explores.

Uroczystego zakończenia dokonał Prorektor ds. Studenckich i Kształcenia Prof. UR dr hab. Wojciech Walat wraz z Prezesem Stowarzyszenia Upowszechniania Wiedzy Explores mgr Tomaszem Michalskim.

W tym roku wystawę interaktywną odwiedziło ponad 500 uczniów przedszkoli i szkół podstawowych z podkarpacia, którym serdecznie dziękujemy za odwiedziny i aktywny udział w uczeniu się przez zabawę i eksperymentowanie.

Już dziś chcemy zaprosić wszystkich do udziału w kolejnej edycji wystawy interaktywnej, której rejestracja będzie możliwa już w październiku. W nowej edycji wystawy pojawią się nowe eksponaty, które dotyczyć będą botaniki i rozszerzonej rzeczywistości.

Zapraszamy również do odwiedzania strony wystawy interaktywnej, na której można odnaleźć wszystkie informacje o wystawie: www2.ur.edu.pl/wystawaur/

mgr inż. Tomasz Warchoł

Zdjęcia - Michał Święcicki