Niecodzienna codzienność. Niepełnosprawność – choroba – starość doświadczana w rodzinie Rzeszów - konferencja naukowa06.06.2019 15:05

Konferencja naukowa z udziałem Gości zagranicznych

Niecodzienna codzienność.

Niepełnosprawność – choroba – starość doświadczana w rodzinie

Rzeszów, 5 czerwca 2019 r.

W konferencji wzięli udział Goście, reprezentujący kilka ośrodków naukowych w Polsce i za granicą. Do grona słuchaczy należeli również Studenci. Spotkanie odbyło się w trzech sesjach plenarnych.

Podczas spotkania omówiono szereg zagadnień, obejmujących tematykę zobrazowaną w tytule konferencji. Zaproszeni Prelegenci podejmowali żywą dyskusję na temat doświadczania niepełnosprawności, choroby i starości w rodzinie.

Plany na przyszłość

– Rzeszowskie spotkanie z pewnością stało się inspiracją do dalszych działań i dyskusji – mówi dr hab. Beata Szluz, prof. UR. – Chciałabym podziękować wszystkim uczestnikom konferencji za wspaniałą atmosferę, a Prelegentom za interesujące prezentacje.

Organizatorem konferencji był:

Uniwersytet Rzeszowski