Triada nauk administracyjnych - stan obecny i perspektywy - konferencja06.06.2019 08:03

Zakład Nauki o Administracji Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Rzeszowskiego, Koło Naukowe Nauki Administracji WPiA UR oraz Wojewoda Podkarpacki dr Ewa Leniart mają zaszczyt zaprosić na Międzynarodową Konferencję Naukową "Triada nauk administracyjnych- stan obecny i perspektywy", która odbędzie się w dniach 13-14 czerwca 2019 r. w Sali Kolumnowej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego. ul. Grunwaldzka 15 od godziny 10:00.

Zachęcamy do wzięcia udziału w konferencji zarówno pracowników, jak i studentów Uniwersytetu Rzeszowskiego a także wszelkie osoby zainteresowane.
Wszelkie szczegóły dostępne są w programie konferencji oraz na stronie internetowej konferencji: http://triadanauk.pl/

Serdecznie zapraszamy.

program w pliku poniżej