Turniej Par w Brydżu Sportowym03.06.2019 14:31

Sekcja Brydża Sportowego Klubu Uczelnianego AZS Uniwersytetu Rzeszowskiego wraz z Centrum Sportu i Rekreacji UR, Stowarzyszeniem Studentów i Absolwentów UR i Podkarpackim Wojewódzkim Związkiem Brydża Sportowego w Rzeszowie zapraszają studentów, absolwentów, pracowników szkół wyższych miasta Rzeszowa oraz słuchaczy UTW UR na Turniej Par w Brydżu Sportowym, organizowany 6 czerwca 2019 r. o Puchar JM Rektora Uniwersytetu Rzeszowskiego prof. dr hab. Sylwestra Czopka, z okazji Święta Uniwersytetu Rzeszowskiego.

Turniej będzie rozgrywany w sali Senatu UR ul. Rejtana 16 C budynek A1, o godzinie 17.00

Szczegóły w plakacie oraz u opiekuna Sekcji Brydża Sportowego KU AZS UR mgra Adama Maryniaka.
E-mail: adam.maryniak2107@gmail.com