Prof. dr hab. Aleksander Bobko, były Rektor Uniwersytetu Rzeszowskiego odznaczony medalem – Zasłużony dla PWSZ w Krośnie03.06.2019 10:16

31 maja 2019 r. społeczność akademicka PWSZ w Krośnie świętowała jubileusz 20-lecia. Ten, działający prężnie ośrodek współpracuje blisko z wieloma uczelniami naszego regionu. Wyrazem tej współpracy, a jednocześnie jednym z elementów uroczystości było przyznanie specjalnego wyróżnienia Senatorowi RP, byłemu Rektorowi Uniwersytetu Rzeszowskiego – Panu prof. dr. hab. Aleksandrowi Bobce.