Zapraszamy na zakończenie wiosennej edycji Wystawy Interaktywnej Eksploratorium03.06.2019 08:55

08 czerwca 2019 r. (sobota) o godzinie 8:45 zapraszamy na Uniwersytet Rzeszowski do budynku A0 obok szatni, wszystkie zainteresowane osoby: uczniów, nauczycieli i rodziców na uroczyste zakończenie wystawy interaktywnej połączone z zakończeniem Małego Uniwersytetu Rzeszowskiego.

W tym roku odwiedziło nas blisko 500 osób ze szkół podstawowych i przedszkoli, którzy zgłębiali tajniki anatomii, fizyki, chemii, biologii i innych nauk pod bacznym okiem studentów Uniwersytetu Rzeszowskiego, Wydziału Pedagogicznego.

Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom i już dziś obiecujemy nowe atrakcje w zimowej edycji Wystawy Interaktywnej 2019, które związane będą z botaniką i rozszerzoną rzeczywistością.