MISTRZOSTWA UNIWERSYTETU RZESZOWSKIEGO W TENISIE03.06.2019 08:33

17 maja br., pod honorowym patronatem Prorektora ds. Studenckich i Kształcenia dr hab. Wojciecha Walata, prof. UR, na kortach klubu RTT odbyły się Mistrzostwa Uniwersytetu Rzeszowskiego w tenisie.

W turnieju rywalizowało 22 osoby w trzech kategoriach: gra pojedyncza kobiet, gra pojedyncza mężczyzn (studenci) i gra pojedyncza mężczyzn (pracownicy).

Zwycięzcy zawodów otrzymali dyplomy i nagrody przygotowane przez Dział Informacji i Promocji UR.

Wyniki w kategorii kobiet:

1 miejsce: Magdalena Żytka

2 miejsce: Natalia Józefek

3 miejsce: Gabriela Pluta

Wyniki w kategorii mężczyzn (studenci):

1 miejsce: Michał Pomianek

2 miejsce: Bartosz Argasiński

3 miejsce: Łukasz Kraska

Wyniki w kategorii mężczyzn (pracownicy):

1 miejsce: Michał Podrazik

2 miejsce: Wojciech Żeglicki

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

dr Grzegorz Domino (CSiR)