Nowi profesorowie Uniwersytetu Rzeszowskiego30.05.2019 08:30

29 maja 2019 r. kolejni pracownicy Uniwersytetu Rzeszowskiego odebrali z rąk JM prof. dra hab. Sylwestra Czopka, Rektora UR nominacje na stanowisko profesora UR.

Serdecznie gratulujemy:

1. Pani dr hab. Urszuli Grucy-Miąsik, prof. UR z Wydziału Pedagogicznego.

2. Panu dr. hab. Wojciechowi Szajnie, prof. UR z Wydziału Matematyczno-Przyrodniczego.

3. Panu dr. hab. Przemysławowi Majowi, prof. UR z Wydziału Socjologiczno-Historycznego.

4. Panu dr. hab. Bartoszowi Piechowiczowi, prof. UR z Wydziału Biotechnologii.

zdjęcie - Michał Święcicki