INNOSHARE’19 ON THE ROAD: MEETUPS „TU TECHNOLOGIE STANĄ SIĘ BIZNESEM” RZESZÓW, 30 MAJA 2019 ROKU22.05.2019 07:47

Jest to wydarzenie poprzedzające 5 edycję innoSHARE UNIversity 2019- „Tu technologie staną się biznesem”, czyli miejsca, gdzie naukowcy, startupy, spin-offy, MŚP, liderzy projektów naukowo-badawczych i entuzjaści technologii uczą się, jak stworzyć międzynarodową firmę z badań naukowych, projektu R&D czy startupu.

innoSHARE UNIversity 2019 organizowany jest przez Fundację Polska Innowacyjna przy współpracy AIP Rzeszów, działających przy Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie oraz Uniwersytecie Rzeszowskim, we współpracy z Biurem Obsługi Inwestora Urzędu Miasta Rzeszów. Partnerem strategicznym jest Podkarpackie Centrum Innowacji oraz Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego.

Wydarzenie jest nie tylko przestrzenią networkingu dla środowiska innowacji, nauki i biznesu, ale także jest okazją dla uczestników, aby nabrali wiedzy m.in. w zakresie tworzenia własnego biznesu, pozyskiwania środków finansowych czy też umiejętności negocjacyjnych.

Program wydarzenia zawiera punkty tj.:

• impactTALKs – prelekcje dot. unikalnych doświadczeń twórców innowacyjnych rozwiązań, praktyków ochrony własności intelektualnej i instytucji otoczenia nauki i biznesu;
  • DeepTECH JOBS – panel na temat wymagań dla pracowników firm i startupów opartych na badaniach, rozwoju oraz wysokich technologiach;
  • STANDING on the shoulders of GIANTS – prelekcja jak tworzyć firmę wysokich Technologii oraz jak współtworzyć projekty ze starszym mentorem z biznesu;
  • impact INVESTING – panel na temat sposobów finansowania projektów naukowo-badawczych;
  • StartupPITCH – 2 minutowe wystąpienia startupów, spin-offów oraz projektów naukowo-badawczych wyłonionych przez Polskę Innowacyjną ze zgłoszonych online aplikacji.

W wydarzeniu wezmą udział m.in.:

• Jacek Kubrak – Prezes Zarządu Podkarpackiego Centrum Innowacji
  • Paula Pul – CEO Lawmore
  • dr Jakub Sielewiesiuk – Prezes Zarządu AOMB Kancelaria Rzeczników Patentowych
  • Sławomir Olejnik – CEO Fundacji Polska Innowacyjna
  • Mykhailo Khaletskiy – Starszy Analityk Inwestycyjny w Simpact VC
  • Daniel Maksym – Director Startups & Accelaration Projects PGE Nowa Energia
  • Paweł Kustosz – CEO ProBiostructures

Zapisy na wydarzenie są bezpłatne, ale ilość miejsc jest ograniczona. Rejestrację dla uczestników oraz więcej informacji znaleźć można na stronie internetowej: www.meetups.innoshare.pl

Pliki do pobrania:
Program_Rzeszów.pdf (441,95 KB)