Mistrzostwa Uniwersytetu Rzeszowskiego w tenisie stołowym21.05.2019 07:37

Serdecznie zapraszamy studentów oraz pracowników Uniwersytetu Rzeszowskiego na Mistrzostwa Uniwersytetu Rzeszowskiego w tenisie stołowym, które odbędą się w sobotę 25 maja 2019 r. w Hali Sportowej przy ul. Ćwiklińskiej 2 (bud. D1).

Kategorie:
• Mężczyźni – gra pojedyncza
• Kobiety – gra pojedyncza
• Mężczyźni – gra podwójna
• Kobiety – gra podwójna
• Mikst

Zgłoszenia będą przyjmowane wyłącznie drogą elektroniczną do 23 maja 2019 r. pod adresem: kpirog@ur.edu.pl. Liczba miejsc ograniczona.

Warunkiem rozegrania zawodów w danej kategorii jest zgłoszenie się co najmniej 3 uczestników/par.

Potwierdzenie uczestnictwa – do godz. 9.30.
Rozpoczęcie gier – od godz. 10.00.

System rozgrywek będzie uzależniony od liczby zgłoszeń.