Współczesna TRIZ jako narzędzie w pragmatycznych innowacjach15.05.2019 14:45

Podkarpackie Centrum Innowacji wraz z Uniwersytetem Rzeszowskim, Politechniką Rzeszowską, Wyższą Szkołą Informatyki i Zarządzania oraz Novismo Sp. z o. o. serdecznie zapraszają na seminarium warsztatowe pt. „Współczesna TRIZ jako narzędzie w pragmatycznych innowacjach”.

Współczesna Teoria Rozwiązywania Innowacyjnych Zadań (TRIZ) to system tworzący nowe wartości poprzez innowacje, a także umożliwiający uzyskanie wysokiego zwrotu z inwestycji w innowacje.

Podczas seminarium zostanie zaprezentowana metodyka Pragmatycznych Innowacji jako platformy – zbioru procedur i mapy drogowej do efektywnego tworzenia innowacji oraz omówione zostaną studia przypadków i zastosowania Inżynierii Innowacji w praktyce. Atrakcją będą również ćwiczenia praktyczne z wykorzystaniem wybranych narzędzi metodyki.

Prelegentem będzie przedstawiciel firmy Novismo dr Sergey Yatsunenko - doktor fizyki w Instytucie Wysokich Ciśnień PAN, konsultant naukowy w zakresie projektów innowacyjnych i Pragmatycznych Innowacji w oparciu o TRIZ, specjalista TRIZ III stopnia.

Seminarium odbędzie się 20 maja 2019 r. o godz. 14.00 w siedzibie Podkarpackiego Centrum Innowacji, w przestrzeni ProtoLab przy ul. Lenartowicza 4 w Rzeszowie. Udział w seminarium jest bezpłatny.

Agenda i rejestracja: https://protolab.pcinn.org/wydarzenia/wydarzenie/12/seminarium-triz-pt-wspolczesna-triz-jako-narzedzie-w-pragmatycznych-innowacjac