Start In Podkarpackie Meetup15.05.2019 08:14

W dniu 14.05.2019 r. na Wydziale Ekonomii Uniwersytetu Rzeszowskiego w Spinaczu odbyło się spotkanie pt. "Start In Podkarpackie Meetup” organizowane przez Rzeszowską Agencję Rozwoju Regionalnego.

Spotkanie otworzył Prorektor ds. Finansów i Organizacji dr hab. Grzegorz ŚLUSARZ, prof. UR, który w szczególny sposób otacza wsparciem młodych przedsiębiorców, starając się budować środowisko startupowe na Uniwersytecie Rzeszowskim.

Przedstawiciele RARR zaprezentowali platformę Start in Podkarpackie, która umożliwia m.in. studentom przekształcanie pomysłów biznesowych w działające firmy. Ponadto zapewnia szereg niezbędnego wsparcia dla młodych osób, aby w ich pierwszych przedsiębiorczych krokach wspomóc ich na tyle, aby mieli jak najłatwiejszy start w konkurencyjnej rzeczywistości.