V OGÓLNOPOLSKI TYDZIEŃ PRACY SOCJALNEJ11.04.2019 08:05

Konferencja naukowa

Działania interdyscyplinarne na rzecz dziecka i rodziny
w obszarze pomocy społecznej

Rzeszów, 10–11 kwietnia 2019 r.

W konferencji wzięli udział Goście, reprezentujący wszystkich organizatorów spotkania. Do grona słuchaczy należeli również licznie przybyli Studenci. Spotkanie odbyło się w czterech sesjach plenarnych.

Podczas spotkania omówiono szereg zagadnień, obejmujących tematykę zobrazowaną w tytule konferencji. Zaproszeni Prelegenci podejmowali żywą dyskusję na temat działań na rzecz rodziny, podejmowanych w obszarze pomocy społecznej.

Plany na przyszłość

– Rzeszowskie spotkanie z pewnością stało się inspiracją do dalszych działań i dyskusji na temat pomocy społecznej – mówi dr hab. Beata Szluz, prof. UR. – Chciałabym podziękować wszystkim uczestnikom konferencji za wspaniałą atmosferę, a Prelegentom za interesujące prezentacje.

Organizatorami konferencji byli:

Uniwersytet Rzeszowski

Wydział Socjologiczno-Historyczny, Instytut Socjologii

Zakład Socjologii Rodziny i Problemów Społecznych

współorganizatorzy

Komenda Wojewódzka Policji w Rzeszowie

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Rzeszowie

Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie w Rzeszowie

Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Dębicy

Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej - Podkarpacki Ośrodek Samorządu Terytorialnego - Podkarpackie Forum Pomocy Społecznej

Wydarzenie zostało objęte:
Honorowym Patronatem: