Triada nauk administracyjnych- stan obecny i perspektywy - ogólnopolska konferencja naukowa21.03.2019 08:19

Zakład Nauki o Administracji Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Rzeszowskiego, Koło Naukowe Nauki Administracji WPiA UR oraz Wojewoda Podkarpacki dr Ewa Leniart mają zaszczyt zaprosić na Ogólnopolską Konferencję Naukową "Triada nauk administracyjnych- stan obecny i perspektywy", która odbędzie się w dniach 13-14 czerwca 2019 r. w Sali Kolumnowej Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego.

Celem konferencji jest prezentacja wyników badań naukowych z zakresu funkcjonowania administracji publicznej prowadzonych w ośrodkach akademickich w kraju i zagranicą, wymiana doświadczeń i prezentacja poglądów, zarówno przedstawicieli nauki jak i praktyków, dotyczących obecnego stanu wiedzy i perspektyw rozwoju podstawowej triady nauk o administracji. Zamiarem organizatorów konferencji jest również znalezienie odpowiedzi na istotne pytania związane z aktualnością wyróżniania triady nauk o administracji, zasadności wyróżniania poszczególnych nauk w jej ramach czy potrzeby poszukiwania innych dyscyplin badawczych uzupełniających wiedzę o administracji.

Proponujemy Państwu następujące obszary tematyczne:

1.  Stan i perspektywy nauki prawa administracyjnego

2.  Stan i perspektywy nauki administracji

3.  Stan i perspektywy nauki polityki administracyjnej

Zachęcamy do czynnego wzięcia udziału w konferencji. Zgłoszone na konferencję referaty opublikowane zostaną w recenzowanej monografii wydanej w wydawnictwie znajdującym się na liście wydawnictw rekomendowanych według wytycznych MNiSW.

Wszelkie informacje znajdują się na stronie internetowej konferencji http://triadanauk.pl/ Serdecznie zapraszamy Komitet Organizacyjny