Zapraszamy na inaugurację wiosennej edycji Wystawy Interaktywnej Eksploratorium11.03.2019 08:26

15.03.2019r. (piątek) o godzinie 9:00 zapraszamy do budynku A0 na parterze wszystkie zainteresowane osoby: uczniów, nauczycieli i rodziców na uroczystą inaugurację wystawy interaktywnej. W tym roku do bogatej oferty edukacyjnej wystawy interaktywnej dołączą zestawy edukacyjne z elektroniki i biotechnologii. Podczas otwarcia wystawy każdy będzie mógł zmierzyć się z nowymi zadaniami jakie na niego czekają w nowej edycji.

Głównym celem wystawy jest przybliżenie dzieciom i młodzieży osiągnięć naukowych w sposób łatwy i przystępny w połączeniu z promocją badań i kierunków studiów prowadzonych na Uniwersytecie Rzeszowskim.

Wszystkie zajęcia realizowane na wystawie są wspieranie przez studentki z koła naukowego Edukacja bez granic z Wydziału Pedagogicznego. Wszelkich informacji udziela opiekun wystawy mgr Tomasz Warchoł.

Już dziś zapraszamy wszystkich zainteresowanych do rejestracji swojego udziału w wybranych terminach na stronie internetowej: http://www2.ur.edu.pl/wystawaur/index.php/rejestracja/