III Festiwal Języka Rosyjskiego04.02.2019 12:35

Instytut Filologii Rosyjskiej Uniwersytetu Rzeszowskiego serdecznie zaprasza na III edycję FESTIWALU JĘZYKA ROSYJSKIEGO, który odbędzie się 27.02.2019 r. (środa) w Instytucie Filologii Rosyjskiej, al. mjr. W. Kopisto 2B, bud. A3. Rozpoczęcie o godz. 9.00.

W ramach festiwalu:
- wykład inauguracyjny;
- konkursy językowe dla szkół podstawowych, gimnazjalnych, średnich, studentów IFR;
- test wiedzy o Rosji w języku polskim;
- konkurs piosenki rosyjskiej.

Szczegółowe informacje oraz formularz zgłoszeniowy dostępne na stronie IFR: