Kobiety i mężczyźni. Różnice, podobieństwa17.12.2018 13:27

Zakład Psychologii Uniwersytetu Rzeszowskiego ma przyjemność zaprosić Państwa na Ogólnopolską Konferencję Naukową pt. "Kobiety i mężczyźni. Różnice, podobieństwa", która odbędzie się w dniach 23 – 24 maja 2019 r. w Uniwersytecie Rzeszowskim w Rzeszowie.

Szczegółowe informacje znajdują się w załączonym komunikacie. Rejestracja przez formularz rejestracyjny będzie możliwa od 10 stycznia 2019 r.

Więcej informacji o konferencji znajduje się na stronie:

Pliki do pobrania: