Wielki Test Wiedzy o Rzeszowie – podejmiesz wyzwanie?06.12.2018 10:08

Ile uczelni publicznych jest w Rzeszowie? Z połączenia jakich szkół wyższych powstał Uniwersytet Rzeszowski? Kto był pierwszym jego rektorem? Jeśli znasz odpowiedzi na te pytania, weź udział w Wielkim Teście Wiedzy o Rzeszowie.

11 grudnia na Uniwersytecie Rzeszowskim przeprowadzony zostanie pierwszy Wielki Test Wiedzy o Rzeszowie. Dla chętnych przygotowaliśmy 144 miejsca i wysokie nagrody. Za pierwsze miejsce – 4 tys. zł, drugie – 2,5 tys. zł, a trzecie – 1,5 tys. zł.

Test to 60 pytań o miasto: jego historię i współczesność, bohaterów i mieszkańców, uczelnie i firmy. Wszystkie pytania są zamknięte, a uczestnicy będą musieli wskazać poprawną odpowiedź spośród czterech zaproponowanych. Organizatorem testu jest „Gazeta Wyborcza” wraz z partnerami: Miastem Rzeszów i Uniwersytetem Rzeszowskim.

Aby wziąć udział w teście, należy się wcześniej zarejestrować w serwisie: biletycjg24.pl. Liczba miejsc jest ograniczona, rejestracja trwa do 7 grudnia, a o zakwalifikowaniu decyduje kolejność zgłoszeń.