VII Świąteczny Turniej Szachowy o Puchar JM Rektora Uniwersytetu Rzeszowskiego04.12.2018 08:07

Sekcja Szachowa Klubu Uczelnianego AZS wraz z Centrum Sportu i Rekreacji, Samorządem Studentów i Stowarzyszeniem Studentów i Absolwentów Uniwersytetu Rzeszowskiego zaprasza miłośników "Królewskiej Gry" na VI Międzynarodowy Świąteczny Turniej Szachowy o Puchar JM Rektora UR prof. dr hab. Sylwestra Czopka, który organizujemy w dniu 20 grudnia (czwartek) 2018 r.

Turniej odbędzie się w Sali Senatu UR ul. Rejtana 16 C, a początek pierwszej rundy przewidziano na godz.17.00

Jednocześnie turniej będzie prowadzony z oddzielną klasyfikacją dla uczniów SP i średnich, studentów, absolwentów, pracowników UR i w klasyfikacji open.

ZAPRASZAMY !

Opiekun Sekcji Szachowej KU AZS UR