I Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Nowe formy zatrudnienia. Aktualne problemy i przyszłe wyzwania19.11.2018 08:24

W dniach 26-27 listopada 2018 r. w Głównej Auli Uniwersyteckiego Centrum Innowacji i Transferu Wiedzy Techniczno-Przyrodniczej Uniwersytetu Rzeszowskiego odbędzie sie I Międzynarodowa Konferencja Naukowa „Nowe formy zatrudnienia. Aktualne problemy i przyszłe wyzwania”. Konferencja organizowana jest przez Zakład Prawa Pracy i Ubezpieczeń Społecznych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Rzeszowskiego oraz Zakład Prawa Pracy Instytutu Nauk Prawnych Polskiej Akademii Nauk.

Celem Konferencji jest podjęcie dyskusji nad nowymi formami zatrudnienia pracowników, których pojawienie się związane jest z dążeniem do coraz większej elastyczności w stosunkach zatrudnienia.

Szczegóły dotyczące Konferencji znają Państwo na stronie internetowej www.labourlaw.ur.edu.pl