Spotkanie z przedstawicielami Polsko-Amerykańskiej Izby Handlowej w Waszyngtonie15.11.2018 12:15

14 listopada 2018 r. gościliśmy na Wydziale Ekonomii delegację złożoną z przedstawicieli Polsko-Amerykańskiej Izby Handlowej w Waszyngtonie. Wśród gości byli m.in.: Maciej Gołubiewski – Konsul Generalny RP w Nowym Jorku, Eric Lubaczewski – Dyrektor Polsko-Amerykańskiej Izby Handlowej, Thomas J. Lee – współzałożyciel Fundstrat Global Advisors, Wiceprezes J.P. Morgan, Apolo Ohno – sportowiec, medalista olimpijski oraz George Close – emerytowany generał, USA Army, Prezes Spectrum Group.  Zaproszeni goście dzielili się swoimi doświadczeniami oraz refleksjami na temat skutecznego realizowania projektów biznesowych we współczesnej gospodarce. Spotkanie ze studentami  oraz pracownikami Uniwersytetu Rzeszowskiego było moderowane przez dr hab. Annę Barwińską-Małajowicz, prof. UR.