Grant naukowy dla dra hab. Marcina Wołoszyna, prof. UR z Wydziału Socjologiczno-Historycznego31.10.2018 12:35

Jest nam bardzo miło poinformaować, że dr hab. Marcin Wołoszyn, prof. UR z Wydziału Socjologiczno-Historycznego Uniwersytetu Rzeszowskiego otrzymał grant naukowy na drugi etap projektu - „Złote jabłko polskiej archeologii. Zespoły grodowe w Czermnie i Gródku (Grody Czerwieńskie)".

Dofinansowanie w kwocie 520 910 zł przyznano w ramach konkursu MNiSW - Dziedzictwo narodowe Narodowego Programu Rozwoju Humanistyki

Pełna informacja - https://www.gov.pl/web/nauka/ogloszenie-wynikow-konkursu-dziedzictwo-narodowe-i2018?fbclid=IwAR2aQ5kkqnzntPx_LXqQIqIkPffUy7qAkgnZiKHhbEQDC49dqtppRyOXI7M