Jesienna edycja Wystawy Interaktywnej Eksploratorium11.10.2018 11:21

Zapraszamy na jesienną edycję Wystawy Interaktywnej Eksploratorium

Jak co roku zapraszamy, wszystkie szkoły podstawowe do udziału w zajęciach na wystawie interaktywnej. W tym roku w ofercie edukacyjnej wystawy interaktywnej mamy ponad 16 eksponatów, do których należą m. in.: Łuk tryumfalny, Tybetańska zagadka Iqblock, Płonący wieżowiec, Tajemnica stożków, Tor antygrawitacyjny, Tańczący z kulkami, Lewitująca piłeczka, Lustro Frankensteina, Magiczne lusterka, Włodzimierz odkrywca, Twardogłowy, Spirala życia, Professor Why, Chory Puchatek, Magiczny trójkąt.     Wystawa działa już od czterech lat, a jej głównymi organizatorami są Wydział Pedagogiczny Uniwersytetu Rzeszowskiego i Stowarzyszenie Explores.
    Głównym celem wystawy jest przybliżenie dzieciom i młodzieży osiągnięć naukowych w sposób łatwy i przystępny w połączeniu z promocją badań i kierunków studiów prowadzonych na Uniwersytecie Rzeszowskim.
    Wszystkie zajęcia realizowane na wystawie są wspieranie przez studentki z koła naukowego Edukacja bez Granic z Wydziału Pedagogicznego pod opieką mgra Tomasza Warchoła.
Zapraszamy już dziś do rejestracji na stronie: