Inauguracja roku akademickiego na Małym Uniwersytecie Rzeszowskim10.10.2018 14:19

Inauguracja roku akademickiego 2018/19 na Małym Uniwersytecie Rzeszowskim odbędzie się
13 października 2018 r. (sobota) w AULI KULA w budynku A0 UR przy ul. Pigonia 1.

Godz. 9:00 – grupy I a, I b, I c

Godz. 10:00 – grupy II a, II b, II c

Godz. 11:00 – grupy III a, III b

Inauguracja połączona będzie z otwarciem o godzinie 8:45 w holu budynku A0 kolejnej edycji interaktywnej wystawy popularnonaukowej „EKSPLORATORIUM”. Ekspozycja to wynik współpracy Uniwersytetu Rzeszowskiego i Konsorcjum URiSE.

Studenci każdej z grup po uroczystej inauguracji oraz odebraniu indeksów i identyfikatorów będą  mogli zwiedzać wystawę. W tym dniu nie są planowane żadne dodatkowe zajęcia.

Uwaga!
Grupy I a, II a, III a – grupy dzieci pracowników UR