III Ogólnopolska Konferencja Prawno-Medyczna04.10.2018 09:46

W dniach 4-5 grudnia 2018 w Głównej Auli Uniwersyteckiego Centrum Innowacji i Transferu Wiedzy Techniczno - Przyrodniczej Uniwersytetu Rzeszowskiego odbędzie się już III Ogólnopolska Konferencja Prawno-Medyczna pt. „Bezpieczeństwo pacjentów i personelu medycznego”, której organizatorem jest Europejskie Stowarzyszenie Studentów Prawa ELSA Rzeszów. Wydarzeniem towarzyszącym konferencji jest: Konkurs na wystąpienie podczas III Ogólnopolskiej Konferencji Prawno-Medycznej.

Jeżeli jesteś studentem, absolwentem (do dwóch lat po ukończeniu studiów) prawa lub kierunków medycznych, ten Konkurs jest skierowany właśnie do Ciebie!

Zadaniem konkursowym jest przygotowanie do 25 października 2018 roku referatu na jeden z poniższych tematów:

1. Bezpieczeństwo pacjentów.

2. Bezpieczeństwo personelu medycznego.

3. Psychiatria.

4. E-zdrowie.

Jury konkursowe, złożone ze specjalistów z zakresu tematyki prawno-medycznej, wyłoni najlepszą pracę, której autor uzyska możliwość wygłoszenia jej podczas III Ogólnopolskiej Konferencji Prawno-Medycznej "Bezpieczeństwo pacjentów i personelu medycznego" Konferencja odbędzie się w dniach 4 - 5 grudnia 2018 r. w Rzeszowie. Na autorów trzech najlepszych prac czekają również atrakcyjne nagrody rzeczowe!

Regulamin konkursu: https://drive.google.com/file/d/1zkq1KrorF1MmvMBPV1-pDpp3MpoFUkhO/view?usp=sharing

oraz

formularz zgłoszeniowy: https://drive.google.com/file/d/1z38wUdMPzkoH2ZCks-PNMDIT901gzKl-/view?usp=sharing

materiał organizatorów