Nowy opiekun Małego Uniwersytetu Rzeszowskiego11.09.2018 08:20

1 września br. Rektor Uniwersytetu Rzeszowskiego prof. dr hab. Sylwester Czopek powołał  panią dr Annę Steligę (Wydział Sztuki) na stanowisko Pełnomocnika ds. Organizacji Małego Uniwersytetu Rzeszowskiego.  Nominację wręczył dr hab. Wojciech Walat, prof. UR Prorektor ds. Studenckich i Kształcenia.

Zakończyła się kilkuletnia kadencja pani dr Renaty Jurasińskiej, która współtworzyła MUR.

Dotychczasowemu pełnomocnikowi serdecznie dziękujemy, nowemu – życzymy pogody ducha i pomyślnej  realizacji podjętych zobowiązań.