Umowa pomiędzy Uniwersytetem Rzeszowskim a Województwem Podkarpackim19.07.2018 11:39

19 lipca 2018 r., działając w imieniu JM prof. dra hab. Sylwestra Czopka, Rektora Uniwersytetu Rzeszowskiego, dr hab. Wojciech Walat, prof. UR - Prorektor ds. Studenckich i Kształcenia UR podpisał umowę z Województwem Podkarpackim reprezentowanym przez Władysława Ortyla - Marszałka Województwa Podkarpackiego i Piotra Pilcha - Członka Zarządu Województwa Podkarpackiego.

Przedmiotem umowy jest przyznanie Uniwersytetowi Rzeszowskiemu dotacji celowej na zakupy inwestycyjne. Dotacja w wysokości 200 000 zł będzie przeznaczona na Zakup aparatury dla Laboratorium Spektroskopii Materiałów i Laboratorium Nanopreparatyki Wydziału Matematyczno-Przyrodniczego UR.

Szczegółowe informacje dotyczące projektu i samego pidpisania umowy wraz ze zdjęciami dostępne są pod linkiem - bit.ly/dwiescietysdlaUR

Materiał z TVP Rzeszów - http://rzeszow.tvp.pl/38116869/podmiejska-kolej-aglomeracyjna-dla-rzeszowa-i-okolic-miasta (od: 1:03)