Zakończenie roku w Małym Uniwersytecie Dziecięcym11.06.2018 12:15

9 czerwca 2018 roku w dużej auli budynku A0 odbyło się uroczyste zakończenie roku akademickiego 2017/2018 Małego Uniwersytetu Rzeszowskiego. W tym dniu miało również miejsce zakończenie wiosennej edycji Interaktywnej Wystawy „Eksploratorium”.

Uroczyste ceremonie poprzedzone zostały ostatnimi w tym roku zajęciami dla małych studentów z zakresu mechatroniki na których można były zobaczyć różne układy mechatroniczne, zaprogramować swojego robota, a także spróbować swoich sił przy programowaniu linii produkcyjnej. Zorganizowane na zakończenie zajęcia cieszyły się ogromną popularnością.

Podczas zakończenia roku akademickiego, po uroczystym przemówieniach zaproszonych gości – przedstawicieli instytucji Miasta Rzeszowa i Województwa, dyplomy absolwentom Małego Uniwersytetu Rzeszowskiego wręczał Prorektor ds. Studenckich i Kształcenia – dr hab. prof. UR Wojciech Walat. .

Już dziś zapraszamy wszystkich do zapisów na nowy rok akademicki 2018/2019 Małego Uniwersytetu Rzeszowskiego, a także do uczestnictwa w nowej edycji wystawy interaktywnej.

dr Renata Jurasińska

mgr inż. Tomasz Warchoł