Socjologia - szkoły, paradygmaty, kierunki badań Warsztaty mistrzów – edycja 201804.06.2018 11:26

Socjologia - szkoły, paradygmaty,  kierunki badań Warsztaty mistrzów – edycja 2018

Rzeszów 5 czerwca 2018 r.,

Sala Rady Wydziału Matematyczno-Przyrodniczego
Uniwersytetu Rzeszowskiego,

Budynek A0, sala 42

Ul. Pigonia 1 35-959 Rzeszów

Konferencja pod patronatem JM Rektora, Marszałka Województwa Podkarpackiego i Wojewody Podkarpackiego.

Konferencja organizowana przez doktorantów kierunku Socjologia Wydziału Socjologiczno-Historycznego Uniwersytetu Rzeszowskiego pod opieką kierownika studiów doktoranckich dr hab. Beaty Szluz, prof. UR

Program konferencji w plikach do pobrania.