Medaliści w pływaniu na spotkaniu u Rektora22.05.2018 13:01

22 maja 2018 r. w gabinecie JM prof. dra hab. Sylwestra Czopka, Rektora UR doszło do spotkania, w którym uczestniczyli zdobywcy medali w pływaniu reprezentujący Uniwersytet Rzeszowski.

Zawodnicy, którzy uczestniczyli w spotkaniu:

- Mateusz Zięba - WPiA - podwójny, złoty medalista Integracyjnych Mistrzostw w pływaniu,

- Daniel Baran - WPiA - brązowy medalista Integracyjnych Mistrzostw w pływaniu,

- Aleksandra Niemiec - podwójna, srebrna medalistka AMP w pływaniu,

- Katarzyna Górniak - podwójna, złota medalistka AMP w pływaniu.

Poza zawodnikami i zawodniczkami w spotkaniu uczestniczyli również:

- Prorektor ds. Studenckich i Kształcenia, dr hab. Wojciech Walat, prof. UR,

- Pani dr Iwona Tabaczek-Bejster - Pełnomocnik Rektora ds. Osób Niepełnosprawnych,

- Pan Zbigniew Sarna - trener,

- Pan Tomasz Świątek - Dyrektor Centrum Sportu i Rekreacji UR,

- Pan Artur Szymański - trener.

Trenerom, zawodnikom i wszystkim osobom zaangażowanym w sukces naszych reprezentantów serdecznie gratulujemy.

Zobacz zdjęcia Jadwigi Zydroń