Oh! People Love Animation12.04.2018 08:04

Zapraszamy do obejrzenia filmów i wzięcia udziału w głosowaniu podczas finałowego przeglądu konkursowego Ogólnopolskiego Festiwalu Polskiej Animacji O!PLA 2018

START: 12 kwietnia 2018 (czwartek), godz. 16:00
MIEJSCE: s. 126 (tzw. mała aula), budynek A0 UR
KONKURS „Oh! People Love Animation”

Projekcja obejmuje 15 filmów (czas trwania 120'), które są laureatami międzynarodowych konkursów poświęconych sztuce animacji. Wysoki poziom gwarantowany!

Filmy będą wyświetlane z polskimi napisami.
WSTĘP WOLNY!

----
O Festiwalu O!PLA 2018

Jak co roku na wiosnę, największy na świecie festiwal polskiej animacji wyruszy w wielką ogólnopolską trasę z najnowszymi i najlepszymi filmami z ostatnich dwóch lat. Na program 6. Festiwalu Polskiej Animacji O!PLA złożą się trzy konkursy: Główny (podzielony na 5 kategorii: studyjną, szkolną, animowany wideoklip, formanimy i animowane fraszki), Teraz Dzieci Mają Głos! (podzielony na 2 kategorie: przedszkolną i wczesnoszkolną) oraz „Oh! People Love Animation” (konkurs międzynarodowy).

O!PLA 2018 odbędzie się w dn. 21 marca – 13 maja 2018 w kilkudziesięciu miejscowościach w całej Polsce. Wielkie Otwarcie O!PLA będzie mieć miejsce w Łodzi (21.03, Kino Bodo), zaś Wielki Finał w Pacanowie (19.05, Centrum Bajki im. Koziołka Matołka).

Strona festiwalu: www.polskaanimacja.pl
Ogólnopolska mapa przeglądów: https://polskaanimacja.wordpress.com/mapa-opla-2018/