STARTUP MIXER09.04.2018 07:28

Biznes w Internecie

ODKRYJ POTENCJAŁ TWOJEGO BIZNESU

18 kwietnia br. o godz. 17:00 w Grand Hotelu Rzeszów przy ul. Dymnickiego 1a odbędzie się kolejna edycja spotkań biznesowych z cyklu Startup Mixer organizowanych przez Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości Rzeszów działające przy Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie oraz Uniwersytecie Rzeszowskim we współpracy z Biurem Obsługi Inwestora Urzędu Miasta Rzeszów.

Gościem specjalnym spotkania będzie Szymon Mierzwa Specjalista Social Media. Tworzy wizerunek firm, marek i ludzi w Internecie. Współpracuje z jedną z największych agencji w Polsce Social Media Now – prowadząc szkolenia w całej Polsce. Współpracował m. in. z Sebastianem Kotow – Trenerem Biznesowym i autorem 2 książek, Magdaleną Pawłowską – Expertem Online Marketingu oraz wieloma innymi osobami. Wykładał również na AGH w Krakowie oraz UP w Lublinie. WŁAŚCICIEL AGENCJI MARKETINGOWEJ www.socialbrand.pl

Podczas spotkania zaprezentują się 3 firmy, które wezmą udział w konkursie na Najlepszy pomysł biznesowy tj.:

1. Komis Pełna Szafa

Wyjątkowa firma, która otwiera nowy trend w modzie. Komis Pełna Szafa to miejsce,
w którym Klienci odnajdują własny styl oraz nabierają pewności siebie. Klienci komisu doceniają otwartość i indywidualne podejście, którym są otaczani każdego dnia. Pełna Szafa to nie tylko komis, ale przede wszystkim to społeczność, która łączy. www.komispelnaszafa.pl

1. SeventMediaPL

Agencja reklamowa specjalizuje się w projektowaniu i realizacji kompleksowych kampanii reklamowych w Social Media oraz pojedynczych reklam dla produktów, usług lub marek z wykorzystaniem dowolnych nośników. Niekonwencjonalne podejście sprawia, że każda kampania wzbudza zaufanie oraz zachwyt Klientów. www.sevent.media.pl

1. ROZTERKISTARTUPERKI.PL

Monika Loryńska - od 11 lat właścicielka agencji interaktywnej Pixel PR, zajmującej się głównie tworzeniem stron www. Od 3 lat również autorka bloga www.rozterkistartuperki.pl. Na swoim blogu, skierowanym głównie do freelancerów i właścicieli małych firm, dzieli się swoimi wyboistymi doświadczeniami związanymi z rozwijaniem biznesu.

Startup Mixer to cykliczne spotkania, podczas których przedsiębiorcze osoby prowadzące własny biznes lub dopiero myślące o założeniu firmy mają okazję do zwiększenia swojej wiedzy dzięki prelekcji wygłoszonej przez gości specjalnych, a także nawiązaniu nowych, ciekawych znajomości podczas sesji networkingowych. W ramach wydarzenia zorganizowany zostanie również konkurs na najlepszy pomysł biznesowy, podczas którego zaprezentują się młode firmy i startupy z naszego regionu.

Rejestracja: https://evenea.pl/imprezy/szkolenia/rzeszow/startup-mixer-18-kwietnia-2018-190328/

Spotkanie jest bezpłatne!

Zachęcamy do wzięcia ze sobą wizytówek i dołączenia do wydarzenia.