Zaburzenia neurorozwojowe w aspekcie biologicznym i psychospołecznym12.03.2018 09:37

W dniach 8-9 marca 2018 r. odbyła się w Uniwersytecie Rzeszowskim konferencja naukowa pt. Zaburzenia neurorozwojowe w aspekcie biologicznym i psychospołecznym. Konferencja zorganizowana została przez Zakład Psychologii Wydziału Pedagogicznego UR.

Wykład inauguracyjny pt. „Wczesne symptomy zaburzeń ze spektrum autyzmu – wyzwania dla diagnozy” wygłosiła Prof. zw. dr hab. Ewa Pisula.

informacja o konferencji - http://www.ur.edu.pl/wydzialy/pedagogiczny/konferencje/zaburzenia-neurorozwojowe-w-aspekcie-biologicznym-i-psychospoleczym

Zobacz galerę zdjęć z wydarzenia (zdjęcia - Jadwiga Zydroń)