TRANSPLANTACJA - to życie07.03.2018 13:33

Dwujęzyczne Liceum Uniwersyteckie realizuje Kampanię Drugie Życie. Ma ona na celu promowanie przeszczepiania narządów.

W trakcie spotkania w dniu 7 marca uczniowie i studenci wysłuchali wykładów: dra n. med. Wacława Bentkowskiego, Kierownika Kliniki Nefrologii Klinicznego Szpitala Wojewódzkiego nr 1 im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie, dr n. med. Agnieszki Gali-Błądzińskiej, Konsultanta Wojewódzkiego w dziedzinie Transplantologii Klinicznej oraz ks. Tomasza Wójcika.

W wydarzeniu uczestniczyli uczniowie Dwujęzycznego Liceum Uniwersyteckiego, VIII Liceum Ogólnokształcącego, które jest partnerem akcji oraz studenci Wydziału Medycznego.

Zdjęcia - Jadwiga Zydroń